Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą

Leżaki z nadrukiem w kreowaniu wizerunku marki, są docenione zarówno przez reklamodawców, jak i odbiorców. Dla pierwszych jest to świetna przestrzeń reklamowa, dająca wiele możliwości przy projekcie grafiki reklamowej. Odbiorcy znów cenią wygodę, jaką te produkty gwarantują. Wygodne, miękkie, leżaki są świetnym elementem strefy chill’u, ogródków restauracyjnych, ale także stoisk reklamowych podczas targów branżowych.

 

Parawany reklamowe są idealnym rozwiązaniem na imprezy plażowe lub plenerowe. W łatwy i efektowny sposób pozwolą na wydzielenie strefy firmowej. Parawany wykonujemy z tkaniny 100% poliester o gramaturze 120g/m2, odpornej na warunki atmosferyczne. Parawany reklamowe wykonujemy na podstawie przesłanego projektu jak również służymy nieodpłatną pomocą przy tworzeniu grafiki. Profesjonalny dział graficzny może przygotować dla Państwa kilka wersji projektu na podstawie przesłanych przez Państwa informacji (logo, teksty, adres itp.). Długość i wysokość wykonujemy wedle ustaleń klienta. Do parawanów dołączone są drewniane pale zaostrzone na dole, co oznacza ułatwia wbicie w ziemie.

 

Nasze poduszki cechuje wysoka jakość wykonania, miły w kontakcie ze skórą materiał oraz nadruk niewyczuwalny w dotyku. Zaletą mikrofibry jest wysoka trwałość i odporność na spieranie. Tkaniny w mikrowłókien są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Z względu na swoją strukturę i zastosowane materiały nasze poduszki mogą być stosowane przez alergików i nie powodują podrażnień skóry. Na poduszce możemy wykonać dowolny napis, zamieścić logo oraz zdjęcie – możliwości są nieograniczone – jeżeli nie masz własnego pomysłu na nadruk zapraszamy do naszych produktów gdzie można znaleźć gotowe wzory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.