Sposoby mocowań flag

Aby możliwe było wyeksponowanie flagi w każdym miejscu i każdych warunkach konieczne jest odpowiednie przygotowanie flagi. Zamawiając flagi mogą Państwo wybrać jedno z następujących wykończeń flag:

  • tunel na drzewiec – na jednym z boków szyjemy tunel w który można wsunąć drzewiec, stojak, uchwyt o flag (wykorzystywane w przypadku małych i średnich flag)
  • taśma wzmacniająca z doszytymi karabińczykami – jest to typowe wykończenie masztowe. Na boku flagi wskazanym przez Państwa doszywamy taśmę plecioną wzmacniającą brzeg flagi, a dodatkowo doszywamy plastykowe karabińczyki umożliwiające zamontowani flagi do masztu.

Dodatkowo tylko u nas macie Państwo możliwość wyboru koloru karabińczyka między tradycyjnym białym a kolorowym który może być dobrany pod kolor flagi

  • taśma wzmacniająca z doszytymi karabińczykami oraz tunelem na ramię poprzeczne masztu – to również wykończenie masztowe jednak skierowane do klientów którzy posiadają maszty wyposażone w poprzeczne ramię rozpościerające flagę przy bezwietrznej pogodzie
  • taśma wzmacniająca z nabitymi metalowymi oczkami – flagi wykończone w ten sposób mają wszytą na obwodzie taśmę plecioną wzmacniającą brzeg flagi oraz metalowe oczka nabijane w taśmie. Najczęściej nabija się oczka na całym obwodzie co 50cm lub w rogach flagi.
  • wykończenie żeglarskie – stosowane przy produkcji banderek oraz flag dostosowanych do montażu na statkach
  • troczki – czyli doszyte do flagi sznureczki umożliwiające przywiązanie flagi do masztu, ogrodzenia, stojaka flagowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.