Odpowiedni wybór flagi – winder

Flaga reklamowa to niedroga, a długoterminowa inwestycja. Nasza firma oferuje szeroki wybór kształtów i sposobów wykończenia flagi.


Zatem która flaga jest dla mnie najlepsza?


Decydujące znaczenie ma sposób eksponowania flagi. Mamy do wyboru flagę stacjonarną lub flagę mobilną. Flagi stacjonarne to przede wszystkim winder, znany również jako feng lub beach flag. Jest to najpopularniejsza flaga reklamowa. Jest kompaktowa, łatwo ją złożyć i przenieść w inne miejsce. Transport ułatwia torba szyta na wymiar, która chroni flagę przed ubrudzeniem czy zniszczeniem.

Do winderu można zastosować różnego typu stopy: z rotatorem, i z obciążnikiem – baza z piaskiem, postawa wodna, stopa najazdowa, podstawa wkręcana w grunt/trawnik, kafel. Szeroki wybór pozwala na wyeksponowanie flagi niemal wszędzie – od piaszczystej plaży, przez trawniki, aż po płaskie powierzchnie – jak chodnik przed sklepem czy w hali wystawowej.

Nasze maszty do winderów wyposażone są w specjalne oczko umożliwiające prawidłowe naprężenie tkaniny. Dzięki temu przekaz flagi jest zawsze łanie prezentowany i nie straszny mu wiatr czy deszcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *