Obrus z nadrukiem

Obrus d-f ciemny

Planujesz wystawić się na targach, pamiętaj o stole! Stół to kluczowe miejsce, przy którym będą gromadzić się klienci, będzie świadkiem ważnych rozmów, na nim podpiszesz umowy czy wyeksponujesz swoje materiały reklamowe. Zadbamy o to by stół stał się wizytówką Twojej firmy!

Obrus z nadrukiem to wygodny sposób wyróżnienia Twojego stoiska na targach wystawienniczych. Obrus reklamowy to eleganckie i trwałe – w przeciwieństwie do reklam papierowych – miejsce, na którym wyeksponujesz swoje logo, hasło reklamowe, czy nawet grafiki. Druk cyfrowy umożliwia przeniesienie na tkaninę zdjęć i grafik w bardzo dobrej jakości.

 

Jesteś właścicielem restauracji, chciałbyś mieć obrusy pasujące do wystroju Twojego lokalu, z Twoim logo lub z Twoją grafiką, nazwą? Nie znajdujesz na rynku gotowych rozwiązań? Zapytaj nas o obrusy drukowane! Wykorzystujemy tkaninę plamoodporną, a technologia druku sublimacyjnego to trwały nadruk, odporny na pranie czy prasowanie. Pamiętaj tylko o wyborze niskich temperatur.

 

Obrus w pełni drukowany to możliwość personalizacji stołu na przyjęciu np. weselnym. Druk cyfrowy pozwala wydrukować każdy wzór – obrus będzie spójny z zaproszeniami lub może nawiązywać do wzorów sukni Panny Młodej. Możemy nawet wydrukować na obrusie winietki dla gości – nikt na pewno nie pomyli swojego miejsca!

 

Pamiętaj zamawiając u nas obrus dostajesz produkt wysokiej jakości, starannie wykończony. To elegancka konfekcja stołowa, a nie zwykły kawałek tkaniny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.